Masaż Shirodhara

MasazShirodharaZabieg polegający na masażu punktu między brwiami ("trzeciego oka" ) oraz czoła za pomocą strumienia ciepłego, ziołowego oleju ajurwedyjskiego jest prawdopodobnie jednym z najbardziej popularnych i najważniejszych zabiegów ajurwedyjskich. Umiejętnie przeprowadzony zabieg (odpowiedni rytm, dobór oleju) pozwala na przeżycie niezwykle głębokiego relaksu, osiągnięcie wewnętrznego spokoju, harmonii i dystansu, w celu mobilizacji organizmu do samoregulacji. Zabieg skuteczny jest głównie przy dolegliwościach neurowegetatywnych i zmęczeniu. Ten unikalny zabieg odczuwany jest przez klientów jako bardzo przyjemne, delikatne głaskanie lub kołysanie. Dodatkowo wykonany ręczny masaż (namaszczenie) głowy, dekoltu, ramion, pleców wzmacnia efekt zabiegu.

Masaż Tajski

MasaztajskiTradycyjny tajski masaż jogiczny (inaczej Nuad Phaen Boran) nazywany „jogą dla leniwych” to ciekawa forma pracy z ciałem polegająca na rozciąganiu (strechingu) całego ciała i rozluźnieniu powięzi poprzez uciski (kciukami, dłońmi, łokciami, kolanami, stopami) na kanałach energetycznych. Masaż doskonale uelastycznia całe ciało i poprawia ruchomość wszystkich stawów. Wykonuje się go w ubraniu na macie. Cena: 100zł (60min)

Masaż klasyczny

MasazKlasycznyMasaż klasyczny to najpopularniejsza forma masażu ,która ma różne właściwości – działa leczniczo, relaksacyjnie, pobudza tkanki, regeneruje mięśnie oraz poprawia ukrwienie. Masaż klasyczny może być zabiegiem całościowym lub częściowym.
Cena: kręgosłupa 50zł (40min)/ całe ciało 100zł (80min) 

Masaż kamieniami Ratnaabhyanga

MasazkamieniamiRatnaabhyangaRatnaabhyanga to masaż dużymi, gorącymi kamieniami półszlachetnymi, kryształami górskimi oraz ciepłym olejem ayurvedyjskim.To wyjątkowo ekskluzywny masaż, zarówno ze względu na przyjemne doznania, działanie jak i na sam wygląd kamieni. Polega przede wszystkim na masowaniu, a nie tylko na układaniu kamieni na ciele klienta.Masaż gorącymi kamieniami całego ciała ma działanie witalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni. Dodatkowo zastosowanie w 100 % naturalnych, certyfikowanych olei ayurvedyjskich (indyjskich) na bazie czarnego sezamu, kokosu i ziół, wyprodukowanych wg. tradycyjnych receptur, uzupełnia perfekcyjnie skomponowany masaż/ zabieg dla klientów nawet najbardziej wymagających. Kamienie półszlachetne, z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm.
Popularny masaż kamieniami bazaltowymi to nie masaż Ratnaabhyanga.
Cena: 140zł (90min)

Masaż antycellulitowy Udvartana

MasazantycellulitowyUdvartanaMasaż z zastosowaniem naturalnych proszków i past z ziół zmieszanych z organicznym olejem ajurwedyjskim .Proszki do masażu mają działanie przeciwzapalne i detoksykujące. Zioła i zboża natomiast zawierają m.in. kwas krzemowy (jęczmień), witaminę C (agrest indyjski „amla”), która wzmacnia i poprawia napięcie tkanek. Zabieg udvartana pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, działa jak peeling. Udvartana stosowana jest w kuracjach odchudzających, by zlikwidować zmiany celulitowe, chorobowe zmiany skórne, nadmierną potliwość i dolegliwości reumatyczne. Skutecznie usuwa z organizmu szkodliwe toksyny i poprawia krążenie krwi. Wzmacnia układ mięśniowy, modeluje sylwetkę , nadaje skórze zdrowy wygląd.
Cena: 130zł (60min)

Masaż Hawajski Lomi Lomi

MasazHawajskiLomiLomiTradycyjny masaż hawajski Lomi Lomi to bardzo skuteczna metoda pracy z ciałem za pomocą której można poradzić sobie z przewlekłymi dolegliwościami kręgosłupa, bólami mięśni, migrenowymi bólami głowy spowodowanymi długotrwałym stresem lub ciężkimi przeżyciami. Głęboki relaks powoduje odblokowanie negatywnych emocji, które "zapamiętują" nasze mięśnie poprzez wywołanie w nich napięcia. Przywrócenie świadomości naszego ciała poprzez stan głębokiej relaksacji osiągnięty dzięki Lomi Lomi pozwala nam na pozbycie się wielu fizycznych i psychicznych ograniczeń.
Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu, charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący. 
Cena: 110zł (60min)/ 130zł (90min)

Masaż bambusami i miotełkami

masazbambusamiMasaż bambusami to masaż, który wykonuje się przy pomocy pałeczek i miotełek bambusowych. Działa drenująco, modelująco, doskonale usuwa napięcie mięśni oraz związane z nim gromadzące się w organizmie człowieka złogi i toksyny - masaż może być wykonany delikatnie i relaksująco lub intensywniej i bardzo głęboko. 
Cena: 80zł (60min)

Masaż misami tybetańskimi

MasazmisamitybetanskimiŁagodne wibracje delikatnie masują i rozluźniają ciało na zewnątrz i wewnątrz. Ciekawa alternatywa dla osób które nie akceptują intensywnego dotyku. Oddziałuje na poziomie fizycznym, odprężając i rozluźniając napięcie mięśni, odblokowując połączenia nerwowe, harmonizuje całe ciało, umożliwia subtelną pracę z emocjami, pozwala łagodnie oddziaływać na określone sfery psychiki, oczyszcza aurę, harmonizuje pracę czakr. Pomaga usuwać napięcia mięśniowe, blokady energetyczne, ułatwia rozpoznawanie i pokonywanie lęków oraz docieranie do głębin własnego wnętrza. 
Cena: 100zł (60min)

Hammam Turecki

HammamTureckiPodczas zabiegu wykonujemy głęboki peeling całego ciała przy użyciu naturalnego czarnego mydła, dzięki któremu usuniemy obumarłe komórki, wygładzimy i ujednolicimy skórę. Punktem kulminacyjnym jest masaż ciepłym olejem. Jego efektem jest wyjątkowo aksamitna i doskonale oczyszczona skóra.

Cena: 100zł (60min)/ 140zł (90min)